top of page

Для дітей 6-8 років

Іконка: книги

29

Сашко Дерманський.
"Лімерики"

Тут слова каламбуряться в сливи,
Звичний глузд — абсолютно шкідливий.
Тут самі диваки —
На усякі смаки.
Навіть рими й рядки тут брикливі!

30

Валентина Кохан. 
"Країна неслухняних дітей"

Після сварки з батьками Данилка засмоктало в портал, що відкрився прямісінько в його кімнаті. І вже за мить хлопчик приземлився на якесь зарозуміле дівчисько, яке назвало себе Катрусею.

Дивно? Можливо. От тільки Данилкові нема, коли про це думати. Адже його перенесло в дивовижний світ, де можна досхочу кататися на атракціонах та їсти солодощі, де немає дорослих та їхніх дурнуватих правил…

Юним читачкам та читачам належить дізнатися про пригоди, які чекають на дітей у цьому незвичному місці, та про те, хто й навіщо всіх тут зібрав. Разом із представниками загадкової цивілізації імбирців діти навчаться ділитися любов’ю та цінувати своїх рідних.

31

Галина Вдовиченко.
"36 і 6 котів"

36 і 6 котів — саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко — оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.

32

Мар'яна Князевич.
"Шустрик"

Мама Лиска завжди застерігала маленького Шустрика: "Ніколи-ніколи не виходь з дому сам, адже в лісі, а надто за лісом, де живуть дволапі, повно небезпек..." Але хіба лисеня, яке назвали Шустриком, може всидіти вдома, коли довкола така краса? Допитливий Шустрик, прагнучи зробити мамі приємну несподіванку, втрапляє у велику халепу...

 

У захопливій і повчальній казці, яку написала Мар’яна Князевич за участі Сашка Дерманського, ти також познайомишся з песиком Ривком, гусаком Ціцероном, великим сімейством Зайкоцьких та іншими героями.

33

Сашко Дерманський.
"Казки дракона Омелька"

Нова книжка Сашка Дерманського, наймолодшого і, мабуть, найвеселішого з сучасних українських дитячих письменників — це довгоочікувана мандрівка у казковий світ дракона Омелька, невтомного казкаря, який складає безліч казок, але якому завжди бракує слухачів. Адже тільки-но він підкрадається до когось, щоб розповісти казку, як усі одразу верещать: "Дракон!" — і втікають...

Можна лише собі уявити, який щасливий буде той бідолашний Омелько, коли ви прочитаєте і полюбите його чудові казки...

34

Всеволод Нестайко.
"В Країні Сонячних Зайчиків"

Добра і світла повість, на яку письменника надихнув сон. І якщо ви шукаєте книжки Всеволода Нестайка для дошкільнят, то цілком можна почати знайомство з творчістю автора саме з цього видання.

 

Є така країна — Країна Сонячних Зайчиків або Ластовинія, де все населення має сонячно-руде волосся, яскраві веснянки і спільну справу — роботу в цирку. Здавалося б, живи і радій, але, на жаль, не все так просто. Добре і світле зазвичай дратує темне і зле. Тому Королева Глупої Ночі вирішила розправлятись із радісними й лагідними народами.

Та першими ворогами для неї стали діти, адже малеча постійно вигадує щось нове і неймовірне, аби можна було розважитись і посміятись. Тож нападники з Хуліганії не залишили вибору ластовинам, яким довелось надійно сховати нащадків. Саме у "Притулку маленьких друзів" на чолі з дідом Маноцівником і розпочинається боротьба між суцільною темрявою, керованою кошмарами пана Морока, і відважним Веснянкою завдяки друзям — сонячним зайчикам...

35

Наталія Чуб.
"Хоробре кошеня"

Серія книжок "Виховання казкою" презентує добрі, веселі, повчальні казки та оповідки, герої которих стануть справжніми друзями вашої дитини. Читаючи з малюком, ви разом зануритесь у чарівний світ, пройнятий дивовижним світлом добра і радості. Ці яскраві книжечки навчають турбуватися про близьких, бути чуйним й уважним, сприятимуть гармонійному розвиткові дитини.

Вам здається, ваша дитина занадто ляклива, вона боїться темряви, несподіванного шарудіння, не хоче залишатися на самоті тощо. Не хвилюйтеся, це можна виправити. З цим легко впорається казка про кошення, яке з полохливого малюка перетворилося на справжнього сміливця. Як це сталося ви дізнаєтесь з цієї книжки.

bottom of page