top of page

Вимірювання мовленнєвого розвитку

Іконка: робоча дошка з графіком

Аби визначити рівень мовлення, ми використовуємо анкетування (батьків) та інтерв'ю (з дитиною) із наступним визначенням  часток базової та питомою української лексики, середньої довжини висловлювання, інших характеристи, а також значущих факторів впливу на дитину

По завершенню батькам надається мовленнєвий профіль дитини з її показниками та рекомендаціями для подальшої роботи

 

Під час розробки методології вимірювань були використані такі міжнародні методики оцінки мовленнєвого розвитку, зокрема за умов білінгвізму, як PPVT-5 (Peabody Picture Vocabulary Test), EVT-3 (expressive vocabulary test), MAIN (multilingual assessment instrument for narratives).

Інструменти розвитку мовлення

Іконка: шестерня і ключ

Розвиток мовлення неможливий без спілкування з навколишнім світом, а також книг, пісень, віршів, мультфільмів, веселих рахівничок та мовних ігор.

Аби полегшити батькам вибір, ми зробили підбірку з ресурсами та вправами, які допоможуть у цій справі.

Підтримка українського мовлення та мовна стійкість

Іконка: три з'єднані кола з силуетами людей

Ми розуміємо, що перехід на іншу мову, яка згодом стане основною — нелегка справа. Хтось соромиться кострубатості свого мовлення, хтось — не знання навіть базових слів, хтось боїться, що його "не так" сприймуть.

Аби полегшити це, ми запустили розмовні клуби для батьків, адже саме через них як найближчих людей засвоює мову і дитина.

bottom of page