top of page

Для дітей 6-8 років

Іконка: книги

15

Іван Малкович.
"Велике місто, маленький зайчик,
або Мед для мами"

Книга розповідає про зайчика, який загубився у великому місті. Однак зайчик не просто бездумно блукав містом — він хотів вчинити благородну справу та дістати меду для хворої мами. Аж ось посеред гамору міських вулиць, величезного натовпу тварин наш зайчик заблукав і спересердя забув, де він мешкає.


Зайчик блукає вулицями, зустрічає різних тварин та спілкується з ними. Усі радо йому підказують шлях та приходять на поміч. Тож зрештою малий вухань знаходить шлях додому та пригадує, що мешкає він на вулиці Морквяній, і щасливо повертається до своєї любої мами. Так він здійснив свою маленьку добру справу, яка стала насправді великим подвигом для малого.

16

Катерина Перконос. 
"Абетка Барвистих Вигуків"

Нова абетка, яка знайомить з літерами, кольорами та емоціями. На сторінках книжки живуть 33 барвисті персонажки, і кожна щось вигукує: одна радіє, друга дивується, третя сердиться… У кожної свій характер. Які ж вони різнобарвні! Але що за чудернацькі назви кольорів?

 

Зображення підкажуть маленьким читачам, звідки ці назви походять і як придумувати свої власні. А що книжка створена за принципом mix & match, то насправді кумедних і дивакуватих істот тут безліч: частини сторінок можна як завгодно поєднувати між собою та утворювати майже 36 тисяч різноманітних комбінацій. Навчання ще ніколи не було таким яскравим і веселим.

17

Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"
"Улюблені вірші" (3-томник)

1996 року перший том "Улюблених віршів" визнали найкращим виданням подібної тематики, а 1999 року книга отримала першу премію національного конкурсу "Мистецтво книги України".

 

Видання заповнене барвистими ілюстраціями та віршами не лише класичної, а й сучасної української літератури, а також перекладами закордонної класики у жанрі дитячої поезії. Завдяки красивим і яскравим ілюстраціям повз збірку просто неможливо пройти повз.

Другий том містить ще понад 100 пречудових віршів українських та іноземних поетів на всі смаки з малюнками найкращих українських ілюстраторів.

 

Третій, завершальний, том "Улюблених віршів" має ще понад 150 творів.

 

Розкішний дарунок для кожної родини!

18

Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"
"100 казок" (3-томник)

Тритомне зібрання найкращих українських народних казок з ілюстраціями провідних українських художників.

Одна з найуспішніших книжок видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" та лідерів продажів серед подарункових кольорових видань.

 

Робота над першим томом тривала понад сім років. Перше видання побачило світ у вересні 2005 року. Третє видання доповнене новими казками й малюнками.

19

Іван Андрусяк.
"Жерар-партизан"

Здається, ще вчора морськосвинськй детектив розслідував різного штибу дивні чи незбагненні події, капості, прикрощі, а то й справжні злочини та жив цікавим мирним життям. А тепер він хоробрий вояка!


У час, коли ворожі танки насуваються на хутір Витівку, протистояти їм збирається відважний  та дружний звірячопартизанський загін. Колишній детектив, а тепер безстрашний захисник, Жерар разом із мишачою теробороною, котами Степаном і Тимком та іншими місцевими мешканцями готуються задати жару московським зайдам. Кляті орки ще не знають, із ким доведеться мати справу. Бо від Жерара та ЗСУ ніхто не втече!

20

Олексій Білоног.
"Томатина правда. Сходження на вершину"

Живе в Десятому Лісі Томата, дуже енергійна лисичка. То вона газету видає, то лікувати звірів береться, то вирощує перлини в озері, то на вершину сходить… До всього їй є діло, і про все вона знає. Ось тільки не втямиш, коли Томата правду каже, а коли побріхує і фантазує. Зате з нею так весело! Може, саме тому мешканці Десятого Лісу прощають їй усі витівки?

Читати про дивовижні пригоди Томати й інших звірят Десятого Лісу — справжнє задоволення для маленьких і навіть для дорослих читачів!

21

Лариса Денисенко.
"Діти повітряних тривог"

Зловісні ракети — артилерія російського лихосилля — перетворили нас на дітей повітряних тривог. Укриття, втечі, бомбосховища, інші міста і країни — наша нова реальність.

 

Але ми вбережемося, переможемо та обов’язково перетворимося на дітей повітряних поцілунків. Тут, під однією обкладинкою, — тривожні дитячі досвіди війни та надії.

Для дітей 3-5 років

bottom of page